Haber

İddialar Doğru muydu? Demet Özdemir bu kez DJ Sergio ile aynı araçta görüntülendi!

Geçtiğimiz aylarda Oğuzhan Koç ile evliliğini sonlandıran Demet Özdemir’in DJ Sergio’ya aşık olduğu iddia edilmişti. İkili ilk kez aynı araçta görüntülendi! ayrıntılar ?

Hatırlarsanız son yıllarda geniş takipçi kitlesi sayesinde derginin vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelen Demet Özdemir, 2021 yılında Oğuzhan Koç ile birlikte olduğunu ve Ağustos 2022’de evlendiklerini açıklamıştı.

Ancak çiftin evlilikleri 8 ay sürdü ve geçen Mayıs ayında boşandılar.

Her şey bu kadar hızlı ve üst üste gelişince dizi dönemi tatile gidince Demet Özdemir doğal olarak tatile çıkıp oyalanma moduna girdi ve sık sık Yunanistan’a gittiğini tatil fotoğraflarından hepimiz anladık.

Normalde, “İçinde ne var?” Elbette öyle diyebiliriz ama Demet Özdemir’in Yunanistan’da ev alıp gönlünü DJ Sergio’ya kaptırdığı iddiaları ortaya atılınca ortalık karıştı!

Şimdi yeni bombamız var! Bu kez aşk tescillendi diyebilir gibiyiz. Page 2’nin haberine göre DJ Sergio ve Demet Özdemir bu kez aynı arabada görüntülendi!

Bir süredir tutkulu aşk yaşadıkları iddia edilen Demet Özdemir ile DJ Sergio’nun hala “Ne anlamı var?” Sormana gerek var mı? Karar senin… Ama tesadüf olamaz değil mi? Ne dersiniz? Yorumlarda buluşalım!

haber-caybasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu