Haber

Lionel Messi transferi hakkında resmi açıklama

PSG’den ayrılması beklenen Lionel Messi’nin Al Hilal ile görüştüğü haberi büyük yankı uyandırdı. Arjantinli yıldızın babası ve menajeri Jorge Messi, transferle ilgili değerli açıklamalarda bulundu. Lionel Messi’nin babası, Al-Hilal’in haberlerini yalanladı.

“Önümüzdeki sezon için kesinlikle herhangi bir kulüple anlaşma yapmadık”

İşte Jorge Messi’nin o açıklaması:

“Önümüzdeki dönem için kesinlikle herhangi bir kulüple anlaşma yapmadık. Lionel Messi, PSG ile dönem sonuna kadar bir karar vermeyecek.

Sezon bittikten sonra, durumu değerlendirip ne olacağını görme zamanı gelecek ve ardından bir karar verilecek.

Her zaman söylentiler vardır ve birçok gazeteci ünlü olmak için Lionel Messi’nin adını kullanır. Gerçek tektir ve sizi temin ederiz ki biz kimseyle herhangi bir anlaşma yapmadık. Ne söz ne de imza ile rastgele bir antlaşma, sürenin sonuna kadar gerçekleşmeyecek.

Bana öyle geliyor ki medyada bir saygı eksikliği var. Bilerek ve isteyerek saçma sapan yazılar yazan, haberlerini kanıtlamayan, kötü niyetle haber yapan insanlar var. Bilgilerini neden doğrulamadıklarını açıklamak zorunda kalacaklar.”

Ne olmuştu?

35 yaşındaki Lionel Messi’nin Barcelona’ya dönmesi beklenirken, Cristiano Ronaldo ile tekrar karşılaşmaya hazırlandığı öne sürüldü.

Fransız haber ajansı AFP’de yer alan habere göre; Lionel Messi’nin Suudi Arabistan ekibi Al-Hilal ile her konuda anlaşması olduğu yazıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu